Вініловая плитка ПВХ

Виниловая плитка ПВХ

Вініловая плитка ПВХ

Фактурна вінілова плитка на будь-який смак від кращих європейських постачальників.

Фірма «ДИАЛ БУД» пропонує 2 в 1 – красу і зручність у виборі та укладанні модної вінілової плитки. Це хороший вибір, якщо ви зацікавлені в швидкому і зручному оформленні кімнати. Таке покриття в більшості випадків використовується в дизайні великих кімнат, кухонь, відмінно виглядає у ванній. Якщо Ви давно мрієте про затишні і надійні підлоги для будинку, то Ви звернулися за адресою.

Склад і властивості вінілової плитки від «ДИАЛ БУД»

Вінілова плитка складається з 4-х первинних шарів: шар зносу, необхідний для захисту від подряпин і пошкоджень, захисний шар прозорої плівки для захисту від розривів, сліз і стругання, шар друкованої конструкції, який несе реалістичні кольори і візерунки, і структурна вінілова основа, що додає силу і гарантує довговічність.

Різноманітність у виборі і широкий асортимент

Ми гарантуємо те, що Ви будете в захваті від різноманітності кольору і малюнка в нашій плитці. Формат модульної плитки дозволить чергувати різноманітні кольори для створення шахових дощок і інших патернів, або ж використовувати один колір для безперервного візуального ефекту. Деякі вінілові плитки мають спрямовану структуру. Завдяки цій характеристиці, Ви зможете вдосталь повеселитися, створюючи свій власний – неповторний дизайн, що відображає Ваш стиль і погляд на життя. Укладання плитки з малюнком, що працює тільки в одному напрямку, створює один вигляд, але варто змінити напрямок малюнка на 90 градусів від плитки до плитки або навіть кожні кілька плиток, і Ви отримаєте абсолютно новий свіжий малюнок.

Якщо Ви бажаєте побудувати або оновити з комфортом своє житло, то кращого варіанту для підлогового покриття годі й шукати. А приємне доповнення у вигляді оптових цін від «ДИАЛ БУД» додасть ще один плюс до і без того позитивної характеристики вінілової плитки. Заводи наших постачальників в Європі вже багато років працюють не тільки над створенням нових модних плиток, а й над удосконаленням технологій, що дозволяє з упевненістю заявляти про високу якість і довговічності нашого товару.