Ковровий кахель

Виниловая плитка ПВХ

Ковровий кахель

Компанія ТОВ «ДИАЛ БУД» пропонує до Вашої уваги принципово нове дихання в сфері підлогових покриттів!

Килимове покриття для підлоги в формі квадратної плитки 50х50. Завдяки настільки непересічній формі відкриваються безмежні можливості в плануванні та дизайні будинку і офісу. Як і високоякісний ковролін, килимова плитка виготовляється з нейлонової нитки – міцного, зносостійкого і безпечного матеріалу. Ворс кріпиться на основу з ПВХ або бітуму.

Укладання і сфери використання килимової плитки від ТОВ «ДИАЛ БУД»

В першу чергу, килимові плитки значно полегшили офісне життя. При пошкодженні підлогового покриття необхідно замінити тільки пошкоджені плити, а не все покриття.

Для цього її фіксують за допомогою спеціального клею-фіксатора.

Не менш популярна і функціональна килимова плитка в житлових будинках і квартирах. Під час переїзду, забираючи в новий будинок все найулюбленіше і дороге, Ви коли-небудь забирали з собою «підлогу»? Напевно, ні, адже це ж просто неможливо.

З килимовою плиткою від ТОВ «ДИАЛ БУД» можливо все!

Простота укладання плитки дарує можливість не тільки самостійно замінювати зношені фрагменти, зберігаючи новизну і цілісність покриття, але і просто забирати покриття з собою в новий будинок, економлячи кошти і зберігаючи старі спогади на новому місці.

Значний вибір кольорової гами та різноманітність текстур візерунків додадуть ще пару очок в скарбничку даного товару. У випадку з килимовою плиткою, як і з багатьма іншими товарами компанії ТОВ «ДИАЛ БУД», ми надаємо вам широкий асортимент, щоб Вам дійсно було, з чого вибирати.