Комерційний гетерогенний лінолеум

Виниловая плитка ПВХ

Комерційний гетерогенний лінолеум

Багатошаровий комерційний лінолеум від кращих європейських виробників

Гетерогенний або іншими словами – багатошаровий лінолеум, відрізняється досить високою міцністю, завдяки використовуваному при його виробництві склополотен. Це спеціальне покриття для підлоги, які цінне тим, що має підвищену зносостійкість. Виготовляється подібний тип лінолеуму з ПВХ (полівінілхлориду). На сьогоднішній день комерційний лінолеум – це сучасна заміна застарілих матеріалів для підлоги.

Сфера застосування і особливості комерційного покриття

Подібний вид лінолеуму часто використовується в навчальних і медичних установах, бізнес центрах, торгових і виставкових приміщеннях. Фактор антиковзання робить підлогу більш безпечним і надійним в експлуатації.

При виборі лінолеуму не забудьте спершу вивчити всі можливі варіанти і особливості покриття, а також чітко визначитися з тим, яким конкретно Ви б хотіли бачити свій будинок або офіс по закінченню ремонтних робіт. Зробивши свій вибір, звертайтеся до нас! Тут Ви знайдете кращий лінолеум від передових європейських виробників підлогових покриттів. Серед наших партнерів значаться такі відомі заводи, як «TARKETT», «GRABO», «JUTEX», «IVC» та інші. Купуйте найякісніший лінолеум в Києві від компанії ТОВ «ДИАЛ БУД» за оптовими цінами.