Комерційний гомогенний лінолеум

Виниловая плитка ПВХ

Комерційний гомогенний лінолеум

Гомогенний комерційний лінолеум від компанії ТОВ «ДИАЛ БУД»

Ми пропонуємо Вам придбати найякісніший комерційний лінолеум за оптовою ціною зі складів кращих європейських компаній. На сьогоднішній день комерційний лінолеум – це сучасна заміна застарілих матеріалів для підлоги. Це спеціальне покриття для підлоги, цінне тим, що має підвищену зносостійкість. Виготовляється подібний тип лінолеуму з ПВХ (полівінілхлориду). За рахунок того, що фарба на такому лінолеумі наноситься по всій товщині, вона дуже повільно і непомітно стирається і цілком здатна залишатися привабливою на вигляд багато років, а то й десятиліття.

Особливості та переваги гомогенного лінолеуму

Гомогенний лінолеум однорідний по всій своїй товщині і часто використовується в приміщеннях з підвищеним навантаженням, оскільки його зовнішній вигляд досить швидко і легко відновлюється за допомогою спеціальної мастики. Такий лінолеум також іноді називають промисловим і не дарма, адже такий тип підлогового покриття з легкістю можна укласти як в житловому будинку, так і в офісі і навіть на складі.

Сфера використання гомогенного комерційного лінолеуму

Ним часто покривають підлоги в медичних і навчальних установах, торгових і бізнес центрах. Ще пару очок на користь комерційного лінолеуму додає фактор антиковзання, який робить підлогу більш безпечним і надійним в експлуатації за будь-яких умов.

Вибираючи лінолеум для себе, не забудьте спершу вивчити всі варіанти і особливості, а також чітко визначитися з типом необхідного Вам підлогового покриття. Зробивши свій вибір, звертайтеся до нас! У нас Ви знайдете кращий лінолеум від передових європейських постачальників. Серед наших партнерів значаться такі відомі заводи, як «TARKETT», «GRABO», «JUTEX», «IVC», та інші. Купуйте найякісніший лінолеум в Києві від ТОВ «ДИАЛ БУД» за найдоступнішими цінами.