Ламінат

Виниловая плитка ПВХ

Ламінат

Ламінат від компанії ТОВ «ДИАЛ БУД».

Ламіноване покриття підлоги, поза всяких сумнівів – кращий спосіб забезпечити розкішний вигляд Вашого будинку. Дане покриття створено на основі деревоволокнистих плит високої щільності, верхнім шаром якої є декоративна зносостійка плівка. Завдяки їй, ламінат в змозі набути необхідний вигляд і колір, догоджаючи всім можливим і неможливим бажанням покупців. Найчастіше таке покриття виглядає, як дерев’яне або кам’яне, надаючи підлозі незвичайний і привабливий вигляд. Компанія ТОВ «ДИАЛ БУД», співпрацюючи з рядом надійних і перевірених роками постачальників, гарантує можливість підібрати найбільш підходяще Вашому інтер’єру покриття за доступними цінами і в найкоротші терміни.

Ламіноване покриття підлоги у Вашому домі.

За своїм виглядом ламінат нагадує ряд пазів і язичків, які потрібно акуратно з’єднати один з одним, щоб не виникло зазорів. Необхідно врахувати, що при укладанні покриття повинне бути абсолютно чистим і сухим. Можливі пил, бруд та інші частинки з часом можуть подряпати поверхню ламінату в місцях найбільш інтенсивного навантаження. Підвищена вологість також здатна нанести чутливий шкоди Вашому покриттю, так як від неї може виникнути набухання і подальша деформація. Тимчасова вологість (пролита вода або перекинута чашка) не зашкодять ламінату, якщо вчасно позбутися небажаної рідини.

Переваги вибору ламінату від компанії ТОВ «ДИАЛ БУД».

У порівнянні з іншими видами підлогових покриттів, ламінат має масу переваг. Універсальний в застосуванні і довговічний у використанні. Він дає можливість відтворити будь-який дизайнерський задум і забезпечити стильне рішення в інтер’єрі приміщення. Ціна і установка покриття не віднімуть зайвого часу і не завдадуть удару по гаманцю. Досвідчені господарі навіть можуть зайнятися самостійною установкою (проте ми все ж настійно рекомендуємо попередньо прочитати інструкцію). Укладання ламінату професіоналом також не коштуватиме занадто дорого, оскільки є елементарним завданням для спеціалістів у цій галузі.

Більшість споживачів сходяться в своїй думці на рахунок укладання ламінату в будинку і вважають його найкращою можливістю оновити обстановку і порадувати око без зайвих витрат. У нашій компанії Ви знайдете найкращий в Києві товар за оптовими цінами.