Паркетна дошка

Виниловая плитка ПВХ

Паркетна дошка

Паркетна дошка від компанії ТОВ «ДИАЛ БУД» в Києві.

Паркетна дошка Tarkett віготовлена з найбільш стабільних частин деревини, відповідно до їх призначення в конструкції дошки. Особлива конструкція і спосіб розташування її шарів відносно один одного надають найвищу стійкість і стабільність структури. Ці характеристики дозволяють укладати багатошарову паркетну дошку в будь-якому приміщенні, включаючи підвальне. Зазвичай паркетні дошки виготовляються з листяних порід дерев, оскільки вони більш тверді і зносостійкі. Як одне з найбільш натуральних і екологічно чистих підлогових покриттів, паркет давно і міцно очолив вибір покупців, що піклуються про здоров’я і красу свого будинку. Компанія ТОВ «ДИАЛ БУД» пропонує не тільки якісний товар від відомих і авторитетних постачальників, але і вельми широкий вибір продукції, дизайну паркетних підлогових покриттів.

Види паркетних покриттів і дизайнерські рішення від ТОВ «ДИАЛ БУД».

Перше, з чим Вам доведеться визначитися при виборі паркету – це бажаний колір. Вибір насправді досить великий, тому варто підійти до нього серйозно. Потім обрати породу дерева, що здасться Вам найбільш придатною для інтер’єру. Коли головні приготування завершені, можна зайнятися і більш нагальними питаннями. Наприклад – визначитися з конструкцією Вашого майбутнього підлогового покриття. Компанія ТОВ «ДИАЛ БУД» пропонує на Ваш вибір кілька видів паркетних дощок: односмугова і тришарова. Перший варіант ідеальний для великих приміщень, а тришарова дошка ідеально підійде для маленьких кімнат, вона також допоможе створити відчуття просторості і тепла в приміщенні.

Корисні властивості паркетних покриттів.

Паркет – єдине підлогове покриття, яке може виглядати як нове навіть після кількох десятиліть використання. Достатньо лише відполірувати його в разі виникнення фізичних пошкоджень. Багатошаровий паркет має таку ж товщину цінних порід, як і масивний паркет, що дозволяє полірувати його знову і знову. Таким чином, стійкість деревних порід дозволяє полегшити експлуатацію паркетного покриття протягом усього його життя, можливо, протягом більш ніж сторіччя.

Вибравши своїм покриттям підлоги паркет Ви безсумнівно залишитеся задоволені, адже з таким помічником не бачити проблем і негараздів на багато років. У нашому магазині Ви знайдете тільки кращий товар за оптовими цінами в Києві і не тільки.