Спортивний лінолеум

Виниловая плитка ПВХ

Спортивний лінолеум

ТОВ «ДИАЛ БУД» пропонує Вашій увазі якісний спортивний лінолеум за оптовими цінами, що відповідає вимогам сучасних спортивних і багатофункціональних об’єктів.

Основою для будь-якого спортивного лінолеуму є спінений ПВХ. Товщина шару серцевини може бути різною, але в будь-якому випадку це еластичний шар, що забезпечує хорошу амортизацію під час стрибка. Крім того, падіння на таке покриття досить безпечне, тому що пружний шар служить подушкою і не дозволяє отримати серйозну травму. Таким чином, головна перевага спортивного лінолеуму – це захисні і амортизуючі властивості. Амортизація буде потрібна в баскетболі, бойових мистецтвах і навіть під час занять танцями. Завдяки еластичному нижнього шару, лінолеум не тільки повертає ударну силу під час падіння, але і знімає навантаження на м’язи хребта під час бігу або інших важких навантажень.

Надзвичайна міцність і надійність.

Крайня довговічність лінолеуму гарантує навіть після багаторічного інтенсивного використання можливість забезпечити максимальну продуктивність. Отже, друга перевага спортивного лінолеуму від ТОВ «ДИАЛ БУД» – довговічність і надійність. Кращі засоби для миття та ремонтні властивості гарантують, що підлогу збереже презентабельний вигляд протягом багатьох років. На спортивному лінолеум не будуть з’являтися сліди від взуття та інших навантажень.

Різноманітність і доступність цін в Києві

Ще один важливий плюс спортивного покриття для підлоги від ТОВ «ДИАЛ БУД» – це величезний діапазон кольорів і відтінків. Ми зможемо задовольнити будь-яке Ваше запит і допомогти створити спортивне приміщення Вашої мрії. Все це реально і зовсім не дорого! Оптові ціни і європейська якість – ось головна перевага вибору від ТОВ «ДИАЛ БУД».

Якщо ви хочете зробити гарний домашній спортзал, вам також буде корисний спортивний вид лінолеуму. Розумна ціна, різноманітність кольорів і інші вищезгадані переваги зроблять його незамінним. Ви зможете облаштувати спортивний майданчик на свій смак, не витративши на це багато сил або коштів. Крім того, укладання спортивного лінолеуму не займе багато часу і незабаром Ви сповна зможете насолодитися всіма перевагами власного спортзалу, танцювальної студії або просто зручними підлогами в затишному будинку.